Nie wierz w to, że Matka Natura obdarowała Cię genami, które spowalniają Twoją przemianę materii, przyczyniając się tym samym do powstania kolejnych fałdek tłuszczu na Twoim ciele. Metabolizm to czysta biochemia, zatem jest dynamiczny, a nie statyczny, i można go zmieniać na gorsze (złe samopoczucie, choroby...), ale co najważniejsze, również i na lepsze (zgrabna sylwetka, dobre samopoczucie i zdrowie, brak szalonych zachcianek żywieniowych...).
Wprowadzenie zaledwie kilku zmian we własnej diecie, zwyczajach i stylu życia, może mieć znaczący wpływ na Twoją przemianę materii. Dlatego polecam program Twój Metabolizm™. Z jego pomocą zmienisz dotychczasowy sposób odżywiania się na zdrowy, indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb, profil żywienia, który przywraca równowagę metaboliczną w organizmie. Bez poszczenia i głodzenia się, bez konieczności stosowania suplementów diety, "żywności funkcjonalnej" (soki, koncentraty owoców itp.) i innych zbędnych dodatków. Twój metabolizm będzie naturalnie działał z korzyścią dla Ciebie, a nie przeciwko Tobie, będzie szybszy niż kiedykolwiek dotąd.
Coraz więcej osób korzysta już z zalet tego programu - dołącz i Ty!Oto kilka kroków do utworzenia Twojego indywidualnego planu Twój Metabolizm™ w Poradni Dietetycznej VITABOLICUS:

 • Zarejestruj się na spotkanie informacyjne.
 • Podczas spotkania przedstaw swoje problemy zdrowotne, żywieniowe oraz oczekiwania odnośnie redukcji lub zwiększenia masy ciała.
 • Przedstawię Ci program przemiany materii Twój Metabolizm™ oraz przeprowadzę z Tobą wywiad dotyczący sposobu odżywiania, chorób oraz przyjmowanych leków. Dokonam analizy składu Twojego ciała urządzeniem Jawon Medical X-Contact 350, aby móc określić udział tłuszczu, mięśni oraz wody w Twoim organiźmie. Wyniki zostaną wykorzystywane do ułożenia, dopasowanego do Ciebie, planu żywienia.
 • Zaproponuję Ci skorzystanie z mojej oferty specjalnej - pakietów - w których znajdziesz możliwość promocyjnego wykonania dodatkowych badań, w tym kompleksowych testów zaburzeń jelitowych w laboratoriach ALAB.
 • Gdy zechcesz rozłożyć płatność na raty zaproponuję Ci skorzystanie z mojej nowej oferty taniego i przyjaznego systemu ratalnego MediRaty. Możliwość rozłożenia płatności aż na 60 miesięcy! Tutaj znajdziesz kalkulator kredytowy.
 • Wykonaj badania laboratoryjne krwi na podstawie skierowania wystawionego przeze mnie.
 • Na podstawie: wyników badań laboratoryjnych Twojej krwi (ewentualnie także wyników testów zaburzeń jelitowych i nietolerancji pokarmowych), badań antropometrycznych oraz przekazanych informacji (wywiad żywieniowo-zdrowotny) opracowany zostanie dla Ciebie plan żywienia ukierunkowany dokładnie na Twoje indywidualne potrzeby.

 • Jesteś szczęśliwym posiadaczem indywidualnego planu Twój Metabolizm™. I co dalej?

  • Spożywaj posiłki zgodne z Twoim indywidualnym planem żywienia.
  • Włącz aktywność fizyczną! To ważny element zmian w stylu życia, który wraz z prawidłowym odżywianiem, wpływa pozytywnie na stan Twojego zdrowia.
  • Wskazane są regularne spotkania z opiekunem-dietetykiem, który pomaga i doradza podczas zmiany sposobu odżywiania - niezależnie od tego, czy Twoim celem jest przytycie, schudnięcie czy po prostu poprawa stanu zdrowia. Podczas dziesięciu wizyt (wliczonych w koszt programu) w moim gabinecie kontroluję wspólnie z Tobą efekty działania programu oraz przekazuję wiedzę na temat zasad zdrowego odżywiania.
   Jako opiekun programu Twój Metabolizm™ oferuję stały kontakt telefoniczny i emailowy podczas trwania programu.

 • Więcej informacji otrzymasz podczas wizyty informacyjnej w moim gabinecie.

metabolic balance dietetyk Wrocław
"Aby zachować doskonałe zdrowie, należy jeść pożywienie tak świeże, jak to tylko możliwe, zarówno zaraz po zebraniu, jak i po ugotowaniu. Im dłużej żywność jest przechowywana, tym więcej traci witalności, a zatem tym mniej może nam jej przekazać"
Vanamali, Nitya Yoga
Essays on the Sreemad Bhagavad Gita